Ana sayfa » Blog » Kızılay Demetevler Özel Matematik Kursu » Yenimahalle Üniversite hazırlık kursu

Yenimahalle Üniversite hazırlık kursu

Yenimahalle Üniversite Hazırlık Kursu

Her şey gibi eğitimden beklentiler de değişti. Çıta giderek yükseliyor. Ama arz talep arasında makas giderek açılıyor. Yaşanan sıkıntılar da zaten bu yüzden…

Çayyolunda hizmet veren Eksenim Vip Egitim Kursu sekiz kişilik sınıflar ile butik dersane olarak liselere hazırlık kursu,  üniversite hazırlık kursu ve özel matematik kursu vermektedir. Kursları verirken öğrenci iletişiminde başarılı davranıyor. Şubemizde liselere hazırlık kursu,  üniversite hazırlık kursu ve özel matematik kursu için sekiz kişilik sınıflar ile butik dersane hizmeti veriyoruz.

Eksenim Vip Eğitim kursları Yenimahalle de öğrencilerle birebir ilgilenmekte AYT hazırlık kursu olarak da öğrencilerle ders programları yapmaktadır. Programlar dâhilinde Üniversite hazırlık kursları öğrenci odaklı olarak onların hayallerini isteklerini ön planda tutar.

Matematik kursu

Üniversite hazırlık kursları ile tanınan Eksenim Vip Eğitim kursları Yenimahallede özel matematik dersini hem Üniversite hazırlık sınavı ve aynı zamanda (LGS sınavı) TEOG sınavına hazırlık için ortaokula da hizmet vermekte, liselere hazırlık kursu yapmakta ve okula yardımcı olarak öğrencilerin başarısı için özel ders vermektedir. Üniversite hazırlık kursları Ankara’da çok fazla olsa da Ankara üniversite hazırlık kursu işletmek deneyim gerektirir. Eksenim Vip Eğitim kursları Üniversite hazırlık sınavı ve aynı zamanda (LGS sınavı) TEOG sınavına hazırlık için 2009dan bu yana hizmet veriyor. Aynı zamanda kursumuzda ve Mezun dersanemizde deneyimli öğretmenler yardımıyla öğrencinin rehberlik takibi yapılıyor. Bu sayede öğrenci üniversite hazırlık kurslarının ve lise hazırlık kurslarının hakkını aldığını düşünüyor.

Üniversite hazırlık kursları deneyim ve azim ister. Eksenim Vip Eğitim Kursu sürekli başarısını artırmak için çabalıyor, öğretmenine değer veriyor. Üniversite hazırlık kursları dâhilinde deneyimli öğretmenlerle çalışıyor. Biliyor ki öğretmen ne kadar iyiyse üniversiteye hazırlık kursları da bir o kadar kaliteli olur.

Eksenim Vip Egitim öğretmenleri şunu biliyor ki: TYT ve AYT hazırlık kursu ile eğitim gören özellikle mezun öğrenciler yeni neslimizi bilgili kişilerden oluşturacaktır. Vip eğitim ile üniversite  hazırlık kursları göz önünde. Eksenim Vip Eğitim üniversite hazırlık kurslarında öğrenci odaklı ve karakterler önemli.

Eksenim Vip Egitim hazırlık kursları Yenimahalle de rehberlik alanında da far oluşturuyor. Öğrencilerle birebir ilgileniyor, gerektiğinde onları evine bırakıyor, onların takibini sağlıyor. Üniversite hazırlık butik dershanesi  dahilinde eğitim daha kaliteli daha yenilikçi ve daha dinamik bir gençlik yetiştiriyor. Eksenim Vip Egitim Üniversite hazırlık kursu 2009 dan bu yana üniversite hazırlık kursları vermektedir. Eksenim Vip Eğitim kursları ile eğitim gören öğrencileri programlı bir şekilde takip ediyor ve velilere bildiriyor.