Ana sayfa » Blog » Ankara TYT ve AYT kursu » YKS Kursu (AYT ve TYT hazırlık kursu)

YKS Kursu (AYT ve TYT hazırlık kursu)

Üniversite hazırlık TYT ve AYT Yaz kampı ile 2019 yazını renklendirmeye ne dersiniz?

Ankara 2019-2020 YKS LGS AYT ve TYT Kurs ücretleri%%sep%% Eksenim Vip Eğitim 8-10 kişilik sınıflarda Kızılay, Demetevler ve Çayyolu nda

Üniversiteye Hazırlık dershanelerinin kapanması ile özellikle 2019 yılında TYT-AYT sınavlarına girecek öğrencileri ve velilerini, bu ihtiyacın karşılanması için bir arayışa itmiştir. İşte bu ihtiyacı karşılamak için; Eksenim Vip Eğitim 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılın da hızlandırılmış TYT-AYT yaz kursu açmıştır. Ankara da hızlandırılmış TYT Yaz Kursu Düzenli takip ve döküman desteğiyle öğrencilerimizin okulda elde etmiş oldukları birikimleri devamlı kılmak için açılmıştır. Eksenim Vip Eğitim 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılında da Üniversiteye Hazırlık Alanlarında uzman tecrübeli bir eğitim kadro ile hizmetinizdedir.

TYT Yaz kursu detaylı içeriktyt kursunu İndir

Hızlandırılmış TYT ve AYT Yaz Kursu Yaz kampı sadece Kızılay şubemizde 01 temmuz-02 ağustos 2019 arası uygulanacaktır. Program hafta içi 5 gun, 5 hafta günde 8 saat toplam 200 saatttir. TYT konularına yönelik dersler anlatılacaktır. İsteyene AYT kursu da verilecektir. Sabah 5 saat. Öğleden sonra , sabah ki derslerle ilgili 3 saat soru çözümü yapılacaktır.