Ana sayfa » Blog » Ankara sınavlara hazırlık dershanesi » TYT Yaz kampı

TYT Yaz kampı

ANKARA TYT AYT YAZ KAMPI

İster online, ister yüz yüze, Ankara Hızlandırılmış TYT-AYT Kursu her yıl olduğu gibi bu yılda Eksenim Vip Eğitim farkı ile…… 

Ankara’da Kızılay ve Yenimahalle Demetevler’de Yaz ayında yapacağımız Üniversite hazırlık TYT Yaz kampı ile 2020 yazını renklendirmeye ne dersiniz? Bir yaz kampı ile yeni  konular öğrenebilir, eksik konularınızı  geliştirebilirsiniz. Yaz tatilinde nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz, bu seçimi yapmanız için size yardımcı olabiliriz.  Bu yaz evinizde kara kara düşünmek yerine arkadaşlarınızla geçireceğiniz bir TYT-AYT kampına hayır demeniz, özellikle de Eksenim Vip Eğitim’in deneyimli öğretmenleri , haftalık rehberlik dahilinde sosyal aktivitelerle eksik konularınızı tamamlayın.

Yaz kursu: Ankara’da Kızılay ve Yenimahalle Demetevler’de Yaz ayında yapacağımız yaz kampı , 30 Haziran 30 Temmuz tarihleri arasındadır. Dersler hafta içi 5 gun, 5 hafta ve günde 8 saat toplam 200 saat sürecektir. Kursumuzda tercihe göre TYT ve AYT konular anlatılacaktır. Gün de 5 saat ders, derslerden sonra ilgili derslerle ilgili 3 saat soru çözümü yapılacaktır. TYT Yaz Kursumuz yeni dönem kaydı yaptıran öğrencilerimize ücretsizdir. 

Ankara Kızılay TYT-AYT Yaz Kampı

Eksenim Vip Eğitim tarafından Ankara’da Kızılay ve Yenimahalle Demetevler’de uygulanacak TYT AYT kampı amacı  öğrencilerin TYT ve AYT konularını tamamlayarak, konuların pratiğini öğrenerek sınavda başarılı olmalarını sağlayacak temeli kısa zamanda atmaktır. Ankara’da Kızılay ve Yenimahalle Demetevler’de uygulanacak Yaz kampında öğrencilerimize öncelikle kampın amacını sonra da içeriğinden bahsediyoruz. Yaz kampı birkaç hafta sürmesine rağmen, yaz kampına katılan öğrencilerimizin kolaylıkla başarıya ulaşmalarını sağlayacak bir programla hedeflerine sağlam adımlarla ilerlemelerini amaçlıyoruz.

Ankara’da Kızılay ve Yenimahalle TYT Yaz Kampı Grupları

Ankara’da Kızılay ve Yenimahalle Demetevler’de Yaz ayında yapacağımız, Eksenim Vip Eğitim TYT yaz kampının grupları az kişiden oluşur. Bu şekilde öğrencilerimizin dersi anlaması kolay olur. Kalabalık gruplarda derslere motive olamamanın dikkat dağınıklığı gibi problemler ortaya çıkabiliyor, bunu bildiğimiz için az kontenjanlı sınıflar halinde dersler işlenmektedir.

Üniversite Hazırlık Yaz Kampı Ile İlgileniyorum, Ne Yapmalıyım?

Üniversite hazırlık Yaz kampı seçeneklerimizi daha detaylı görebilmek için ücretsiz katalog, Yaz kampı fiyatlarını görmek veya Üniversite hazırlık Yaz kampına kayıt yaptırmak için sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Bize ayrıca  numaralı telefondan ulaşabilir ya da ofislerimizden birini ziyaret edebilirsiniz.

Gençliğe hizmet veren bir çok kurum gibi, TYT AYT kampları da, gençlerin yaşamlarına katkıda bulunmaya çalışmaktadır. Daha önceki çalışmalarımızda, sosyal, kültürel ve sportif etkinliklere zaman ayrılması, öğrencilerin ve tüm öğretmenlerin  motivasyonunu artırmıştır. Eğlenerek öğrenmeyi sağlayarak öğrencilerin sosyal gelişimine de etki etmiştir. Sabah ders ve öğleden sonra soruların çözümü konuyu pekiştirmiş, öğrenciler üzerinde kampın olumlu etkiler sağlama oranını artırmıştır. Yapılacak diğer TYT AYT kamplarında da aynı sosyal ve kültürel etkinliklerin olması kursun içeriğini zenginleştireceği düşünülmektedir. Ankara’da Kızılay ve Yenimahalle Demetevler’de Yaz ayında yapacağımız TYT AYT kursu  görev alacak öğretmenlerin alanlarında uzman ve öğrenci ile rahat iletişim kurabilmesi öğrenci motivasyonunu daha da kolaylaştırmıştır. Detaylı bilgiye yaz kursu sayfamızdan da ulaşabilirsiniz

Çalışmada ortaya çıkarılan sonuçlara göre bazı önerilerde bulunulmuştur.

 Kampta görev alacak öğretmenlerin alanlarında uzman ve öğrenci ile rahat iletişim kurabilecek yapıya sahip olanlardan seçilmiş olması,  öğrencilerin bilgi ve motivasyonunu daha da artıracaktır

  • Ankara TYT AYT Yaz Kampı ortamının okul ortamından farklı olması için öğrencilerin eğlenebilecekleri sosyal, kültürel faaliyetlere zaman ayrılabilir.
  • TYT AYT kamplarında hem bilim hem de dersler sevdirilebilir. Bu şekilde öğrenciler hem eğlenecek hem de anlama süreci kolaylaşacaktır.
  • TYT AYT Yaz Kampının  öğrenciler üzerine bilişsel ve duyuşsal alanlarda etkileri düşünüldüğünde, tüm kurslar bünyesinde bu tarz geliştirici ve destekleyici kamplar açabilirler. Kamplarda farklı hedef kitle, yer ve disiplinlerde yaygınlaştırılması, ayrıca derslerin ve öğrenci katılımının teşvik edilmesi önerilebilir.