Ana sayfa » Blog » Ankara sınavlara hazırlık dershanesi » Kızılay mezun kurs

Kızılay mezun kurs

Kızılay mezun kurs

Mezunlar için tam gün eğitim veren mezun kurs eksenim vip eğitim yoğun programı ile mezunları üniversiteye hazırlıkta ön sıralara taşımaktadır. Mezunlar için dershanemizde ikna edilerek ve bilinçlendirilerek öğrencinin çalışma isteği oluşturulur. Çalışmaları günlük takip edilir. Mezun dershanelerinde seviye grupları oluşturulur.

Ankara Kızılay, Demetevler ve Çayyolu YGS TYT ve AYT dershanesi ile 8-10 kişilik sınıflarda

Tüm gruplara aynı ders hocaları girer sınıf seviyesine göre hoca değişmez. Bu şekilde durumu zayıf olan öğrencilerin durumu tecrübeli öğretmenlerle iyi konuma getirilir. Mezun dershanesinde Hafta sonu öğrencilere evlerinde çalışmak üzere konu ödevleri ve soru ödevleri verilir. Pazartesi günü takipleri yapılır. Haftalık taramalarla konuları öğrenmeden diğer konulara geçilmez. Bütünlük sağlanır, konular biriktirilmez. Bu ayrıcalıkları yaşamak için eksenim vip eğitim SİZİNLE..

Kızılay mezun kurs

Üniversite hazırlık kursu olarak Kızılay mezun kurs öğrenciler için hizmet veren kursumuz, hafta içi 5 gün 7şer saat ders vererek öğretmenle yeterli zaman geçirmesi sağlanmıştır. Öğrenme işi tamamlanmış olmaktadır, devamında rehberimizin sıkı ve kesintisiz takibi ile öğrencimizin evinde de düzenli çalışması sağlar. Tam öğrenme gerçekleşmiş olur.

Kızılay mezun kurs olarak sayılı kurumlardan olan kurumumuz sizleri istediğiniz yere ulaştırır. Yarı yolda bırakmaz. 8-10 kişilik sınıflarda eğitim veren eksenim vip eğitim bir sistem dershanesidir. Öğrencilerimizi Kızılay ortamından çekip ders çalışma saatleri uygulamaktadır. Az sayıda öğrenci ile nezih bir ortam sunan dershanemizde ilgi ve takip sürekli ve düzenli çalışmayı sağlamaktadır. Ve başarı yakalanmaktadır.

Kızılay Mezun dershane

Üniversite sınavı nı kazanmanın çok zor olduğu ülkemizde iyi bir kursa gitmenin önemini bilmeyen yoktur. Onun için Bütün veliler çocuklarını iyi bir gelecek hazırlamak için iyi bir kurs arayışına girerler. Ben de bir Veli olarak iyi bir kurs arayışına girdim. Ankara ygs kursu öğrencilerin bütün bütün ihtiyaçlarına cevap verecek özelliklere sahip olduğunu gördüm özellikle sınıfların az olması öğrenci sayısının sınırlı tutulması rehberlik servisinin farklı olmasının Ankara AYT kursu diğerlerinden ayıran en önemli özelliklerden birisi Ankara ygs kursu öğretmenleri de değerlendirdiğimizde hepsinin alanında uzman kişilerden oluştuğunu görüyoruz. 

En az 10 yıllık tecrübeye sahip öğretmenler öğrencilerin bütün ihtiyaçlarını karşılayacak özelliklere sahip Ankara TYT hazırlık kursu nun %100 başarı sloganıyla yola çıkmış Kendine Güvenen en iddialı kurslardan birisi. Ankara LYS kursu diğer kurslardan farkın rehberlikte birebir öğrenci takibinin olmasının öğrencilerin performansının haftalık değerlendirmeye Tabii tutulmasıdır. Her öğrencinin ihtiyacına göre isteğine göre plan program yapılması Velilerin de öğrencinin başarısından haberdar edilmesi diğer kurslardan farklı bir özelliği haiz olduğunu gösteriyor.

Ankara AYT ve TYT hazırlık kursu

Ankara ygs kursu Ayrıca öğrenilen konuların pekiştirilmesi için haftalık deneme sınavları test çalışmaları soru çözümleri ve değişik sosyal aktivitelerle öğrencinin başarısını yükseltmeyi hedefliyor. Çocuklarını iyi bir gelecek için hazırlamak isteyen veliler iyi bir eğitim almak isteyen öğrenciler İlk önce  durumu ve konumu ne olursa olsun Ankara AYT kursu ndaki eğitimin her seviye hitap ettiğini bilip başarının adım adım geleceğinden emin olabilirler. Çünkü altyapı ona göre hazırlanmış rehberlik sistemi ona göre belirlenmiş ders çalışma saatleri ona göre ayarlanmıştır.  Yani herkes Ankara AYT kursu nda da istediği bölümü kazanacak potansiyeli bulabilir. Şunu unutmamak da fayda var yokuşta akmayan ter inişte gözyaşına dönüşür.

Öğrencilerinde mutlaka çalışma programlarına uymaları düzenli bir şekilde ders çalışmaların yani Biraz gayret göstermeleri gerekir. Çünkü hiçbir başarıya çiçekli yollardan yürüyerek ulaşılmaz. Bir filozof şöyle diyor: rahat terk edilmeden rahata edilemez. Başarıya ulaşmak için ilk önce bir hedef belirlenmeli ve o hedefe ulaşmak için de bütün çalışma yolların değerlendirilmelidir. Ankara AYT kursu hayalleri olan hayallerinin peşinde gitmek isteyen ve mutlu sana ulaşmak isteyen bütün öğrenciler için ideal bir kurs olup gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir hazırlık kursudur.