Ana sayfa » Blog » Ankara sınavlara hazırlık dershanesi » Eksenim Vip Eğitim kursu nun İşleyişi

Eksenim Vip Eğitim kursu nun İşleyişi

Ankara da  YKS (TYT ve AYT) Kursu için en iyi Butik dersane olarak hizmet veren kurumumuz Dershanemizin İşleyişi ne gelince ; 8-10 kişilik sınıflarda etkili bir eğitimi, birebir kendi ders öğretmeninden  ücretsiz özel derslerle destekliyoruz. Bu şekilde anlaşılmayan konu kalmıyor ve sorunu kendi hocasıyla çözüyor. Anlaşılmayan konuları haftalık, (HTS) hafta tarama sınavı ile tespit edip eksik ve tam anlaşılmamış konulara yönelik birebir veya iki kişi şeklinde etütlerle konu tamamlama yapılır.

Sonrasında aynı konuyla ilgili ödevlendirme ile desteklenir. Dershanemizin İşleyişi ne göre yapılan tüm etüt, sınav, ödev kontrol vb.tüm uygulamalar internet sistemimize girilir ve velilerimiz bu bilgilere yine uygulama üzerinden ulaşabilir.

 YKS (TYT ve AYT) Kursu için Ankara Butik dersane olarak Dershanemizin İşleyişi nde güvenlik amaçlı ilk ders yoklamaları ilk ders ilk 15. dakika içerisinde alınır ve sms hemen veliye ulaşır. hemen tedbir alınabilir. Öğrencimizin bizdeki sahip olduğu ders programı,etütleri,ödevleri,ödev kontrol sonucu,rehber notları,sınav sonuçları,devamsızlık,Ucuz dershane olarak anılan yerlerde, sayı olarak kalabalık sınıflarda,yine kalabalık dershanelerde,gerek takip,gerekse etkili konu anlatım,etkin ödev takibi, Rehber öğretmenle birebir görüşme sayısı çok az olup, etkisiz niteliksiz sistemsizliklerle karşılaşmak kaçınılmazdır.

YKS (TYT ve AYT) Kursu için Ankara Butik Dershane

Bu nedenle  YKS (TYT ve AYT) Kursu için en kaliteli Ankara Butik dersane olmak için bu sebepleri ortadan kaldırıp etkinliği ve niteliği ön plana çıkarttık. Öğrencilerimizi en iyi seviyeye getirmek için,yaptığımız çalışmalardan bazıları; haftada 6 gün toplamda 40 saat dersle konuları ayrıntılı şekilde sunup anlaşılmayan kısım kalmaması için özen gösteriyoruz.  YKS (TYT ve AYT) Kursu için Ankara Butik dersane mizde Hafta içi 5 gün09:30-16:00 arası 7 saat ders sonrasındada 3 saat tekrar saati,hafta sonu 1 gün 09:00-13:00 arası 5saat ders sonrasında yine 5 saat ders çalışma uygulaması yapılmaktadır.öğrencimiz hergün gördüğü dersin tekrarınıda yapıp eve gitmektedir.Bu çalışmada başarıyı artıran en önemli etkenlerden biri olmaktadır.

Kurumumuz sadece sınav hazırlık  üzerine Hazırlık kursu olduğundan  YKS (TYT ve AYT) Kursu için Ankara Butik dersane mizde Dershanemizin İşleyişi nde ara sınıflarla ilgilenirken onları da sınava hazırlamak üzere anlaşmalar yapılmakta ve sistem sekteye uğramamaktadır. 11.sınıfta üniversite hazırlığa ciddi adım atıp  YKS (TYT ve AYT) sınavı için konuları 11.sınıfta bitmektedir. Herkese kişiye özel program yapılmakta olup nitelikli takip ve uygulanabilirlik arttırılmaktadır.

Eksenim Vip Eğitim 2009 dan bu yana  Ankara da Demetevler Kızılay ve Yenimahalle Çayyolu nda  YKS, TYT ve AYT kursu, özel matematik dersi ve özel matematik kursu vermeye başlamıştır.