Ana sayfa » Blog » Ankara sınavlara hazırlık dershanesi » Ankara Butik Dershane işleyişi

Ankara Butik Dershane işleyişi

Ankara da YKS (TYT ve AYT) Kursu için en iyi Butik dershane olarak hizmet veren kurumumuz kursumuzun İşleyişi ne gelince; 8-10 kişilik sınıflarda etkili bir eğitimi, birebir kendi ders öğretmeninden ücretsiz özel derslerle destekliyoruz. Bu şekilde anlaşılmayan konu kalmıyor ve sorunu kendi hocasıyla çözüyor. Anlaşılmayan konuları haftalık, (HTS) hafta tarama sınavı ile tespit edip eksik ve tam anlaşılmamış konulara yönelik birebir veya iki kişi şeklinde etütlerle konu tamamlama yapılır. Sonrasında aynı konuyla ilgili ödevlendirme ile desteklenir. kursumuzun İşleyişi ne göre yapılan tüm etüt, sınav, ödev kontrol vb.tüm uygulamalar internet sistemimize girilir ve velilerimiz bu bilgilere yine uygulama üzerinden ulaşabilir.

YKS (TYT ve AYT) Kursu için Ankara Butik dershane olarak kursumuzun İşleyişi nde güvenlik amaçlı ilk ders yoklamaları ilk ders ilk 15. dakika içerisinde alınır ve sms hemen veliye ulaşır. hemen tedbir alınabilir. Öğrencimizin bizdeki sahip olduğu ders programı,etütleri,ödevleri,ödev kontrol sonucu,rehber notları,sınav sonuçları,devamsızlık,Ucuz dershane olarak anılan yerlerde, sayı olarak kalabalık sınıflarda,yine kalabalık dershanelerde,gerek takip,gerekse etkili konu anlatım,etkin ödev takibi, Rehber öğretmenle birebir görüşme sayısı çok az olup, etkisiz niteliksiz sistemsizliklerle karşılaşmak kaçınılmazdır.

YKS (TYT ve AYT) Kursu için Ankara Butik Dershane

Bu nedenle YKS (TYT ve AYT) Kursu için en kaliteli Ankara Butik dershane olmak için bu sebepleri ortadan kaldırıp etkinliği ve niteliği ön plana çıkarttık. Öğrencilerimizi en iyi seviyeye getirmek için,yaptığımız çalışmalardan bazıları; haftada 6 gün toplamda 40 saat dersle konuları ayrıntılı şekilde sunup anlaşılmayan kısım kalmaması için özen gösteriyoruz. YKS (TYT ve AYT) Kursu için Ankara Butik dershane mizde Hafta içi 5 gün09:30-16:00 arası 7 saat ders sonrasındada 3 saat tekrar saati,hafta sonu 1 gün 09:00-13:00 arası 5saat ders sonrasında yine 5 saat ders çalışma uygulaması yapılmaktadır.öğrencimiz hergün gördüğü dersin tekrarınıda yapıp eve gitmektedir.Bu çalışmada başarıyı artıran en önemli etkenlerden biri olmaktadır. Kurumumuz işleyişi nde ara sınıflarla ilgilenirken onları da sınava hazırlamak üzere anlaşmalar yapılmakta ve sistem sekteye uğramamaktadır. 11.sınıfta üniversite hazırlığa ciddi adım atıp YKS (TYT ve AYT) sınavı için konuları 11.sınıfta bitmektedir. Herkese kişiye özel program yapılmakta olup nitelikli takip ve uygulanabilirlik arttırılmaktadır.