Ana sayfa » Blog » Ankara TYT ve AYT kursu » Demetevler Çamlıca LGS, TYT ve AYT kursu

Demetevler Çamlıca LGS, TYT ve AYT kursu

Yenimahalle sınavlara hazırlık kursu, TYT ve AYT kursu için kontenjanımız sınırlı olduğu için sınırlı sayıda öğrenci kaydı alırız.

TYT ve AYT kursu sınıflarımız 10-12 kişiliktir. Öğrencilerimiz kalabalık sınıflarda kaybolup gitmez.

Sınıflarımız yarım ay şeklinde özel olarak tasarlanmıştır.

Demetevler Çamlıca LGS, TYT ve AYT kursu  grupları 10-12 kişilik olmasına rağmen yine de herhangi bir sebepten gruptan geri kalan öğrencimize eksiklerini tamamlaması için bire bir eğitime geçilir.

TYT kursu ve AYT kursunda her öğrencimiz hem bilimsel hem de psikolojik olarak sınavlara hazırlanır.

Demetevler Çamlıca LGS, TYT ve AYT kursu  adet yerini bulsun diye ödev vermez. Verilen ödevler öğrencinin düzeyine uygun, önceden uzman öğretmenlerimiz tarafından incelenen ödevlerdir.

Ödevlerle öğrencilerimizin öğrenme, pekiştirme, uygulama aşamalarını tamamlamalarını sağlanır. Bu süreçte  verilen ödevler  titizlikle branş öğretmenleri tarafından kontrol edilir.

Demetevler Çamlıca LGS, TYT ve AYT kursu nda çözülemeyen  bütün sorular tek tek çözülür.

Ödevlerle öğrencilerimizin eksik konuları tespit edilir. Bu eksikler tamamlanır. Farklı ödevler verilerek konunun öğrenme düzeyi tekrar ölçülür. Öğrenme tamamlandıktan sonra yeni konuya geçilir. Bu çalışmalar bütün branşlarda uygulanır.

Demetevler Çamlıca LGS, TYT ve AYT kursu nda Her öğrenci dersleri bitse bile kurumumuzda tutulur. Ödevlerinin bir kısmı burada, çalışma sınıflarında, yaptırılarak konuyu ne kadar öğrendiği tespit edilir.

Yenimahalle sınavlara hazırlık kursu, TYT ve AYT kursu sürecinde Her hafta quiz yapılarak konunun öğrenilip öğrenilmediği tespit edilir. Gerekli çalışma yapılır

Her öğrencinin bulunduğu sınıfın dersine giren bir eğitim danışmanı vardır. Öğrencinin tüm çalışmaları eğitim danışmanı tarafından yönlendirilir ve izlenir. Danışman öğretmen her öğrenciye kişiliğine uygun bir haftalık çalışma programı hazırlar ve öğrencinin bu programı uygulayıp uygulamadığının denetimini yapar. Bu program bireyin gelişimine bağlı olarak yenilenir.

Yenimahalle sınavlara hazırlık kursu, TYT ve AYT kursu Rehber öğretmenimiz aylık olarak velilerle bire bir görüşerek öğrencinin genel durumu hakkında bilgi verir.

Yenimahalle sınavlara hazırlık kursu, TYT ve AYT kursu Eksenim VİP Eğitimde, işlenen dersler, birebir etütlerle pekiştirilmektedir. Öğrencilerimiz kendilerini eksik hissettiği konularda birebir ders alabilirler. Ayrıca; genel koordinatörümüz, rehber öğretmenimiz ve branş öğretmenlerimizin yapacağı düzenli quiz testleri ve deneme sınavları sonucunda, öğrencide eksik, anlaşılmayan konular tespit edilir ve gerekli çalışma yapılır.


Eksenim Vip Eğitim TYT ve AYT Üniversite hazırlık kursları ile 8-10 kişilik sınıflarda Yenimahalle da Kızılay, Demetevler ve Çayyolu nda

Peki, Bunu Nasıl Başarıyoruz?

Eksenim VİP Eğitimin kurucuları eğitimcidir ve derslere girmektedirler.

Eksenim VİP Eğitim alanında uzman, seçkin öğretmenlerle çalışmaktadır

Eksenim VİP Eğitim yeri olmasına rağmen kontenjanını sınırlı tutarak sınırlı sayıda öğrenci almaktadır.

Eksenim VİP Eğitimde etkin bir rehberlik anlayışına sahip olarak, rehber öğretmenlerimizden ve eğitim koçlarından destek almaktadır.

Eksenim VİP Eğitimde yapıcı disiplini ilke edinmiştir. Disiplinimiz sevgi ve ilgi üzerine kurulmuştur. Biliriz ki her şeyin başı sevgidir. Birçok kurumun kızarak, ceza vererek yaptıramadığı işi hatta daha fazlasını bizler öğrencilerimizin yüreğine dokunarak onların öğrenme becerilerini göz önünde bulundurarak ve kendilerinin istemelerini sağlayarak  yaptıracağız. Çünkü bütün öğrencilerimiz bilir ki biz sadece onların başarısı için çalışıyor ve onları anlıyoruz.

Bir sınavlara hazırlık kursu, TYT ve AYT kursu Düşünün;

Size öğrencinizle ilgili her ay gelişim raporu sunsun.

Yenimahalle sınavlara hazırlık kursu, TYT ve AYT kursu veli toplantılarını beklemek zorunda kalmayın.

İstediğiniz zaman koordinatörlere ulaşarak çocuğunuz hakkında bilgi alın.

Sınav  ve çalışma süreciyle ilgili öğrencilerimiz rehber öğretmen ve eğitim koçları tarafından desteklesin.

Sürecin bir parçası olan siz velilerimiz de Yenimahalle sınavlara hazırlık kursu, TYT kursu ve AYT kursunda  çeşitli seminerlerle bilgilendirilerek sınav sürecinin sağlıklı, rahat  ve kontrollü geçmesini sağlasın.

Yenimahalle sınavlara hazırlık kursu, TYT ve AYT kursu çocuğunuza çalış demek zorunda bırakmasın;  sizi, onunla karşı karşıya getirmesin.