İçeriğe geç

Eksenim Vip Eğitim

Anasayfa » 9 -10 – 11. Ara sınıf Kursu

9 -10 – 11. Ara sınıf Kursu

  Kızılay 9 ,10, 11 sınıf ara sınıf öğrencileri için ara sınıf Kursu veriyoruz. Öğrencilerimizin; okul müfredatına uygun eğitim, TYT-AYT sınavları için eksiksiz bir altyapı oluşturulması, deneme sınavları ile eksik konuları tamamlama, ve eksiklerini giderme ve Sınav deneyimi kazanmalarını, verilen ödevlerle kaynakları tarayarak soru literatürüne hakimiyetlerini arttırmayı hedefliyoruz.

  Eksenim eğitim, az sayıda öğrencili sınıf ortamında deneyimli ve uzman kadromuzla kaliteli eğitim fırsatlarına ulaşmak için kapılarını sizlere açıyor.

  Eksenim EĞİTİM

  9 -10 – 11. Ara sınıf Kursu İçeriği

  • Öğrencilerimiz için haftada 13 saat
  • Çalışma, ek ders ve soru çözüm saatleri
  • Program süresince her 15 günde bir deneme sınavı
  • Program süresince her 15 günde bir konu tarama sınavı
  • Etkili kaynak kitap desteği
  • Etkili rehberlik hizmetleri
  • Her sınıfa eğitim koçu
  • Periyodik izleme-takip sistemi
  • Veli Bilgilendirme Sistemi

  9. SINIFLAR ARA SINIF KURSU

  TYT-AYT sınavlarının temelinin atıldığı ilk aşama olan 9. Sınıf önemlidir. Öğrencilerimize 9. sınıfta geleceği planlamak için iyi bir fırsat sunuyoruz.  Öğrencinin 12. Sınıfa geçişi sırasında iyi bir altyapı oluşturmayı hedefliyoruz. 9. sınıfta, öğrenciler genellikle uyum sağlamakta zorluk çekerler. Bir öğrenci yeni arkadaşlar, yeni öğretmenler, yeni ortamlar ile tereddüt dönemi yaşayabilir. Bunlar bazen ders notlarında bir azalma olarak ve bazen farklı problemler olarak öğrenciye geri dönebilir.

  Kişiliğin oturmaya başladığı bu dönemde, rehberlik hizmetimizin veli ile koordineli şekilde sunuyoruz. Rehberlik hizmetimizin rehberliği ve takibi ile öğrencinin bu adaptasyon sürecinden sağlıklı bir şekilde geçmesini planlıyoruz. Genel olarak, öğrenciler bir önceki yılın yoğun temposu nedeniyle derslerden kaçınmak isterler. 9. Sınıf dersleri bu dönemin başarılı bir şekilde atlatılması ve gelecek dönemlerde başarı için bir altyapı oluşturulması için çok önemlidir. Sağlıklı bir takviye ara sınıf kursu ile bu sıkıntıların üstesinden gelinebilir.

  Daha fazlası  Çankaya ve Kızılay'da Kurs

  Eksenim Vip Eğitim olarak bu dönemde öğrencilerimizi önemsiyor. Deneyimli ve uzman öğretmen kadromuz, kaliteli kaynak ve yayınlarımız, kaliteli eğitimimiz, güler yüzlü personelimiz ve 8 kişilik sınıflarda eğitim veriyoruz. Vereceğimiz kampanyalı fiyatlar ile öğrencilerimizin Eksenim kursu dünyasının ayrıcalıklarından yararlanmasını bekliyoruz.

  10. SINIFLAR ARA SINIF KURSU

  Lise eğitiminin önemli bir ayağı olan 10. sınıf dersleri ve konuları, TYT-AYT sınavlarının %40’ını kapsamaktadır. 9. Sınıfı geçtiniz ve şimdi lisenin sınıf ortamına alıştınız.  9. sınıf eksikliklerini fark etmek, kapatmak için verdiğimiz bir ara sınıf kursudur. Ders başarısını artırmak için haftada 13 saat uyguladığımız bir kurstur. Rehberlik hizmetimizin öncülüğünde başta temel matematik olmak üzere Tüm Dersler tekrarlanır ve öğrencinin bilgisi seviyesi artar.

  Üniversite hazırlığının sadece bir şey olduğunu unutmayalım.10.sınıf konuları 11.sınıfa bırakılmamalı. 10. Sınıfın her yıl sorumlulukları vardır. Bunlar, öğrenciyi anlayarak öğrenilen bilgilerin öğrencilerimizin zihninde kalabileceği çalışmalardır 10.sınıftan üniversite sınavlarına hazırlanıyoruz.

  11. SINIFLAR ARA SINIF KURSU

  11.sınıf, sınava hazırlanan her öğrenci için önemlidir. Geçmişte bir konusu eksik olsun ya da olmasın, istenen hedefe ulaşmak isteyen bir öğrenci, başarıya ulaşmak istiyorsa bu yılı çok iyi değerlendirmelidir.

  Eksenim EĞİTİM ailesi olarak 11.sınıfta Ayrıca sınav taktikleri verirken, sınıfa geçen öğrencilerimizin geçmiş konu eksikliklerini de kapatıyoruz. Bu çalışmaları gerçekleştirmek için öğrencilerimizi Matematik ağırlıklı olmak kaydıyla eğitim veriyoruz. 11. programda sınıf öğrencilerimize TYT Matematik ve geometri dersleri de verilmektedir.

  7/24 Yardım