Ana sayfa » Blog » Ankara TYT ve AYT kursu » YKS Uzaktan Eğitim Kursu

YKS Uzaktan Eğitim Kursu

LİSE VE MEZUN DERS PROGRAMI

LGS programına https://www.eksenimvipegitim.com/lgs-uzaktan-egitim/ linkinden ulaşın

Lise Öğretmenleri

Fizik-Tuba Hanım: https://us04web.zoom.us/j/2031401563

Tarih-Nuri Bey: https://us04web.zoom.us/j/7469437930

Coğrafya-Gülay Hanım: https://us04web.zoom.us/j/7076800486

Kimya-Fatma Hanım: https://us04web.zoom.us/j/6461964336

Geometri-Emin Bey: https://us04web.zoom.us/j/5917962782

Türkçe-Mevlüt Bey: https://us04web.zoom.us/j/9914871965

Yusuf Bey: https://us04web.zoom.us/j/4613328963

Özlem Hanım: https://us04web.zoom.us/j/4127277854

Matematik Mecit Bey: https://us04web.zoom.us/j/5607155746

Kardelen Hanım: https://us04web.zoom.us/j/7830742222

Kardelen Hanım: https://us04web.zoom.us/j/3402493100

kızılay demetevler lgs yks kursu dershanesi bursluluk sınavı

Kızılay Yenimahalle Online LGS Hazırlık Derslerini ÜCRETSİZ DENE!

Ankara’da Kızılay Yenimahalle Demetevler Online LGS Hazırlık Derslerini ve YKS Hazırlık programları Kapsamında hazırlayıp sunduğumuz tüm online sınav hazırlık kaynaklarını ÜCRETSİZ DENEYEBİLİRSİNİZ! Çünkü;

Çin’de başlayıp, tüm dünyaya yayılmaya başlayan koronavirüs nedeniyle devletler ve eğitim kurumları insanların ve virüs yayılma potansiyelinin çok olduğu topluluk eğitim alanlarını kapatmaya başladılar. Bu nedenle Başta Ankara’da olmak üzere tüm okullar, TYT, AYT, LGS ve YKS  kursları online eğitime başladı, başlamayan kapanma yada iflas noktasına geldi.

İnternetin uzaktan online eğitim yoluyla eğitim dünyasına sunmuş olduğu katkılar özellikle koronoviürüs günlerinde takdir edilmektedir. Uzaktan eğitim adı altında bir çok kurum tarafından verilen online lisans ve sertifika kursları insanoğlunun yüzlerce yıllık eğitim ve öğretim birikimine katkı sunmuştur. İnternetin eğitim gibi toplumları sürükleme özelliğine sahip bir alanda kullanıma imkân tanır halde uygulanabilmektedir. Bilginin hızına yetişme amacı saklı kalmak kaydıyla geriye kalan bütün evrelerde uzaktan eğitim veren kurumların geleneksel kurumlara göre belirgin bir üstünlüğü henüz ortaya konulmasa da uzaktan eğitim vazgeçilmez hale gelmiştir.

Online Uzaktan eğitim öğrencilerin fiziki bir okul ortamına katılamadıklarında öğrencilerin bilgisayar karşısında, uzaktan eğitim programları ile bireysel olarak yerleşik bulunduğu ortamda eğitilmesidir.  Kızılay Yenimahalle Demetevler LGS Online Kurs ve LGS Uzaktan Eğitim çerçevesinde gerçekleştirdiğimiz online canlı yayın dersleri de ücretsiz deneme süresi boyunca erişiminize açık olacaktır. Ücretsiz deneme süresi tamamlandıktan sonra herhangi bir ödeme yapma zorunluluğu kesinlikle söz konusu değildir.

Kızılay Yenimahalle Demetevler ’in en iyi LGS online kursunu ücretsiz deneme ŞANSINI KAÇIRMAYIN!

Ankara Kızılay Yenimahalle LGS Uzaktan Eğitim Ve YKS Online Kurs Programları

Demetevler Yenimahalle LGS Uzaktan Eğitim siteleri arasında Demetevler Yenimahalle ’nin başarı oranı en yüksek LGS Online Kurs programı tarafından gerçekleştirilmektedir. Her dönem uzman eğitmen kadromuz ile yeni sınav sistemine uygun şekilde güncellediğimiz Demetevler Yenimahalle Online LGS Hazırlık Dersleri öğrencilerimizin yüksek yüzde ile üniversite kazandırmaya devam etmektedir.

Online eğitimin öğrenciler açısından maliyeti canlı kurslara göre daha ucuzdur. Özellikle eğitim ve öğretim için kursa gelemeyen, özel ders alamayan, kurs dışından katılan bir öğrenci için oldukça tasarrufludur. Böyle bir katılım için bir bilgisayar, internet veya telefon gereklidir. Bunun dışında yazılım ve bakım masrafları da günümüzde oldukça ucuzdur. Öğrencilerin bir sanal kurs seçmeleri durumunda bu ücretler oldukça düşmektedir. Ayrıca geleneksel sistemle eğitim veren kurslara ulaşım ve yemek masrafları bir online uzaktan eğitim kursu için gerekli değildir. Online uzaktan kurslarda yapılan araştırmalarda öğrencilerin kurs dışında olması geleneksel sisteme oranla daha çok avantaj sunmaktadır. Çok katılımlı online uzaktan eğitim kurslarındaki boş zaman yüz yüze küçük gruplardan daha fazladır. online uzaktan eğitim Kursları öğrencilerin evlerine yerel ağlar yoluyla yoluyla sunulur. Artık bu iş için bilgisayar laboratuarları ve sunu için gerek duyulan kampüs içi alanlar kavramları kalmamıştır. Online uzaktan eğitim kursları tek bir kişi için pahalı olabilir. Fakat büyük gruplarda uzaktan online eğitimin masrafları oldukça düşmektedir. İngiltere yaptığı araştırmada geleneksel sistem ile internet temelli eğitim arasında pek fark yoktur. çekicidir.

 Yenimahalle Demetevler Ankara’da, LGS Hazırlık alanında en iyi olan öğretmenlerimizin hazırlayarak sizlere sunduğumuz online konu anlatımı, canlı dersler, video dersler, yazılı kaynaklar,  soru çözümü ve online deneme sınavları ile “Üniversiteye Giriş Bileti” şimdi SADECE BİR TIK UZAĞINIZDA!