Ana sayfa » Blog » Ankara TYT ve AYT kursu » TYT AYT YAZ KURSU VE YAZ KAMPI

TYT AYT YAZ KURSU VE YAZ KAMPI

ANKARA ÜCRETSİZ TYT AYT YAZ KURSU VE YAZ KAMPI 

 Her yıl olduğu gibi bu yılda Eksenim Vip Eğitim farkı ile, ister online, ister yüz yüze, Ankara Hızlandırılmış ister TYT- ister AYT Kursu …… 

Ankara’da yapacağımız Üniversite hazırlık ücretsiz  TYT , AYT ve LGS Yaz kampı ile 2020 yaz ayını renklendirmeye ne dersiniz? Bir TYT, AYT ve LGS yaz kampı ile yeni  konular öğrenebilir, eksik konularınızı  TAMAMLAYABİLİRSİNİZ. Yaz tatilini değerlendirme istiyorsanız, size yardımcı olabiliriz.  Bu yaz korono günlerinde evinizde kara kara düşünmek yerine online yada yüzyüze  bir TYT-AYT yaz kampına hayır diyemezsiniz. Özellikle de Eksenim Vip Eğitim’in deneyimli öğretmenleri , haftalık rehberlik dahilinde sosyal aktivitelerle eksik konularınızı tamamlayın.

Yaz kursu: Ankara’da yada ONLİNE Yaz ayında yapacağımız ücretsiz yaz kampı , 30 Haziran 30 Temmuz tarihleri arasındadır. Derslerimiz hafta içi 5 gun, 5 hafta ve günde 8 saat toplam 200 saat sürecektir. Hızlandırılmış yaz kursumuzda tercihe göre TYT ve AYT konuları anlatılacaktır. Gün de 5 saat ders, derslerden sonra ilgili derslerle ilgili 3 saat soru çözümü yapılacaktır. TYT Yaz Kursumuz yeni dönem kaydı yaptıran öğrencilerimize ücretsizdir. 

Ücretsiz TYT Kursu kayıtlı öğrencilerimiz için geçerlidir. Eğitim Sistemimiz öğrenci ve aile ile yapılan ön görüşme sonrasında öğrencinin nasıl bir eğitim ve gelişim programına ihtiyaç duyduğu belirlenir ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda eğitim haritası çıkartılır. Takip edilecek kitaplar belirlenerek ödevler verilir. Haftalık özel ders saatleri ayarlanır.

Amaç: TYT YAZ KURSU nun amacı YKS’ye hazırlanan 11. ve 12. sınıfa geçmiş olan öğrencilerin yaz tatillerinin değerlendirmesidir.  Program sonunda öğrencilerin  Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Geometri ve Türkçe derslerini konu ve soru odaklı yeni çözüm yöntemleriyle tamamlamalarını sağlayarak, öğrencilerin yaz tatillerini avantaja çevirmelerini hedeflemektedir. Bu sayede AYT pratiğini kazanmış olacaklardır.

Eğitim Süresi: Haftada 5 gün ve Günde 8 saat “toplamda 200 saat ders ve soru çözüm etüdü + deneme”  olarak planlanmıştır.

Başvuru Tarihi ve Kayıt: Son Başvuru Tarihi 30 Haziran 2019 olup sınıflar 9 kişi ile sınırlıdır.

Ders Merkezleri:  
TYT YAZ KURSU sadece KIZILAY şubesinde olacak şekilde planlanmıştır.

Derslerin Başlama ve Bitiş Tarihi:  30 haziran 2020 – 30 temmuz 2020

 Eğitim Sistemimiz

Değerli velimiz ve öğrencimiz, Ücretsiz TYT Kursu Öğrenci ve aile ile yapılan ön görüşme sonrasında öğrencinin nasıl bir eğitim ve kişisel gelişim programına ihtiyaç duyduğu belirlenir ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda eğitim haritası çıkartılır. Takip edilecek kitap seviyesi belirlenerek ödevler verilir. Haftalık özel ders saatleri ayarlanır.

 Her Birey Özeldir

Her bireyin öğrenme yetisi birbirinden farklıdır. Bu sebeple Ücretsiz TYT Kursu her öğrenciye kendi görsel, bilişsel veya işitsel zekâsı doğrultusunda, başarısını artıracak eğitim planları hazırlayıp, uzman eğitimcilerle uygulamaktayız. Kişiye özel eğitimle öğrencilerimizin sahip olduğu yetenekleri ortaya çıkarıp, geliştirmekte ve akademik başarılarını yükseltmekteyiz.

 Verimli ve Etkili Ders Çalışma

Sistemli ders çalışma alışkanlığı Ücretsiz TYT Kursu kazandırmak için öncelikle öğrencinin ders çalışma alışkanlığını test etmekteyiz. Öğrencinin ders çalışma ortamı, ders çalışma tekniği ve kişilik özellikleri göz önüne alınarak yapılan analiz sonucu öğrenci için en uygun çalışma programını ve yöntemini belirlemekteyiz. Haftalık periyotlarla program takibi yapmaktayız.

 Alanında Uzman Kadro

Öğrencilerimizin eğitim hedeflerini gerçekleştirmelerine yardımcı olacak eğitmen ve danışman kadromuz, kendi alanlarında uzman, eğitim müfredatına hâkim, en güncel kaynak ve dokümanlarla çalışan öğretmenlerden oluşmaktadır.

 Sosyal Etkinlikler

Ücretsiz TYT Kursu Öğrencilerimizin bilişsel ve akademik gelişimleri yanında duygusal-sosyal gelişimlerini de destekler. Bu amaçla yetenek ve ilgileri doğrultusunda danışmanlar eşliğinde satranç, bowling, paintball, futbol turnuvaları gibi sosyal faaliyetler gerçekleştirmekteyiz. Etkili çalışma programımızda eğlenmeye, dinlenmeye, aileye ve sevdiği şeyleri yapmaya zaman ayırmaya özen göstermekteyiz. Başarınızı Bireysel Olarak Takip Edip, Artırıyoruz. Özel dersler sonucunda anlatılan konuları içeren online deneme sınavları uygulanır. Bu sınavlar ile hem derslerin dönütleri hem de öğrencilerimizin başarı durumları analiz edilmektedir