Ana sayfa » Blog » Ankara sınavlara hazırlık dershanesi » Lise Ara Sınıflar Programımız

Lise Ara Sınıflar Programımız

Eksenim Vip Eğitim üniversite hazırlık kursları ve lise hazırlık kursları 8-10 kişilik sınıflarda kişiye özel eğitim modeli ve etkin rehberlik ile kaliteli bir eğitim sunuyor. hazırlık kursları ve lise hazırlık kurslarında yoğunlaştırılmış ders ve soru çözümleri, konu anlatımı  uygulanır. Öğrencilerimizin deneme sınavlarındaki ve okul sınavlarındaki başarı grafikleri ve konu analizleri incelenip ek çalışmalar ile eksikliklikleri giderilir. hazırlık kursları ve lise hazırlık kurslarında Dershanede Etkin iletişim ve rehberlik önemlidir. Bu nedenle Ankara’da en iyi dershane yada Küçük grup eğitimi önemli en iyi butik dershane hangisidir, yada Ankara’da En İyi Dershane Hangisi diye sorarsanız size Eksenim Vip Eğitim Butik dersanesidir. Diyebiliriz. Dersane ile İletişime geçiniz.

Lise Ara Sınıflar Programı

Hedefler

  • Öğrencinin gereksinim duyduğu üniversite hazırlık sınavları ve liseye geçiş sınavları na yönelik ihtiyaçlarını karşılamak,
  • Kurumumuzda yapılacak olan deneme sınavları nın yanı sıra, öğrencilerin Türkiye genelinde yapılan sınavlara katılımlarını sağlayarak on binlerce kişi arasındaki bilgi düzeyini ölçmek.
  • Alanında yetkin ve deneyimli öğretmen kadrosuyla, öğrencilerimizin iyi bir gelecek elde edecekleri üniversiteyi kazanmalarını sağlamak,
  • Okulda ve kurumumuzda girdikleri deneme sınavları nı takip ederek başarı grafiğindeki değişimleri izlemek,

İçerik

Her öğrencinin hazır bulunuşluk düzeyleri, öğrenme yöntemleri, ilgi ve yetenekleri farklıdır. Kişiye özgü öğretim modelinde öğrencilerin bu kişisel farklılıklarına göre öğretim süreçleri planlanır. Bu eğitim modelinde; kişiye özgü öğretim teknikleri kullanılır, öğrenciler en fazla 8-10 kişilik sınıflarda eğitim alırlar.

  • Öğrencilerimizin okulda ve kurumda girdikleri sınavlar takip edilerek, eksiklikleri belirlenir. Bu eksiklikler birebir çalışmalarla giderilir.
  • Yoğunlaştırılmış ders etüt ve soru çözümleri uygulanır.
  • Okul müfredatına uygun klasik sınavlar yapılır.
  • Online ödev sistemi ile öğrencilerimizin evde test çözmeleri sağlanır, evde tekrar yapma alışkanlığı pekiştirilir.
Program Lise Ara Sınıflar Programı
Başlangıç Tarihi 10 Eylül (Kayıtlar devam ediyor)
Bitiş Tarihi 7 Haziran
Sınıf Öğrenci Sayısı 8-10 Kişi
Ders Günleri Pzt – Salı – Çar – Cuma – Cmt